Nero Balls Zeka Geliştirici

Nero Balls Nedir ?

Günümüz insanlarının birçoğu yeterli seviyede beslenemediği için vücudunda vitamin eksikliklerinden kaynaklı sorunlar meydana gelmektedir. Bunlardan en belirgini zihinsel becerinin azalması, algıların yavaşlaması ve odaklanma sorunlarıdır. Hem öğrencilerde hem de işçilerde ciddi sorunlara neden olan etkiler nörolojik yapımızdan kaynaklanmalıdır. Beyinin mesajlarını ilettiği bilinen nöronlar bazı vitamin ve mineraller sayesinde hareket etmektedir. Bu vitamin ve minerallerin eksikliği durumunda bu nöronlar ya daha yavaş çalışmaya başlar ya da zamanla bazı nöronlar tamamen işlevini yitirir.

Bu gibi sorunların önüne geçilmesi için üretilmiş olan Nero Balls Kapsül içeriğinde ki besleyici vitamin ve mineraller sayesinde insanların daha hızlı düşünmesini sağlar. Bitkisel bir yapıda olduğu için insan sağlığını tehlikeye atmaz ve 12 yaş üzeri her birey kullanabilmektedir. Nero Balls etkili bir zeka gelişim kapsülü olarak bilinmektedir. İçeriğinde ki besleyici yapı zihinsel gelişimi hızlandırarak beyin fonksiyonlarını geliştirir. En önemli özelliği ise içerisinde omega3 ve omega6 bulundurmasıdır. Nero Balls güncel hayatınıza destek olarak düşünme becerinizi arttıracak ve sizlere çok daha kolay bir gündelik hayat sağlayacak bir takviye ürünüdür.

Birçok insanın vücudunda yeterli seviyede bulunmayan omega3 ve omega6 yağ asitleri beyinin önemli ölçüde ihtiyaç duyduğu bir maddedir. Nero balls kapsül bu maddeleri içerisinde barındırdığı için kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle öğrencilerin çok fazla işine yarayacağı gibi zihinsel sorunlar yaşayan bireylere de yardımcı olacaktır.

nero balls

Nero Balls İçeriği

Nero balls içerisinde 23 tane vitamin, mineral ve yağ çeşidi bulundurmaktadır. Bu maddeler beyinin çalışmasını hızlandırmak, zihinsel odaklanmayı arttırmak, algıları kuvvetlendirmek için nöronların ihtiyaç duyduğu çeşitli gereksinimlerdir. Bunların hepsinin bitkisel olarak toplandığını düşünürsek insanların günlük olarak bu maddelerin hepsini toplaması mümkün değildir. Bu maddeler; Ginko Biloba, Biotin, Folic Acid, Magnezium, Calcium, Pantothanic Acid, Zinc, L-Arjinin, Korean Ginseng, Cromium, Potasium, Solenium, Molybdenum, Glutamic Acid, Alpha Lipoic Oil, L-Methionie, Serinaid, Omega 3, Omega 6, Omega 9, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B12’dir.

Bu maddelerin her biri zaten beyinin çalışması ve gelişmesi için gereklidir. Nero Balls kapsül içerisinde bu maddelerin hepsinin kullanılması hem pekişerek etkilerini arttırmak, hem de günlük olarak eksik alınan bu maddeleri tamamlamaktır. Bilindiği gibi magnezyum, kalsiyum, çinko beyin için çok önemli kaynaklardır. Çünkü nöronların çalışması bu kaynakları kullanarak gerçekleştirilir. Bir çok insan bundan habersiz olduğu için zihinsel yorgunluk ve yavaşlamalarını farklı konulara yorar. İnsan beyini %70 oranın da yağdan oluşmaktadır. Beyin gelişimi ve büyüme için yağ gereksinimi olduğunu bir çok insan bilmez. Sadece kilo verebilmek için bile tüketilmeyen yağ aslında vücudunuzun ana merkezi olan beyin için hayati önem taşımaktadır.

Nero Balls Faydaları

Beyin Gelişimi:

Nero balls kapsül bir insan beynine her konuda yardımcı olmaktadır. Büyümesi için gerekli olan takviyeleri sağlayarak beynin daha hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olmakla beraber, beyni yeterince gelişmemiş kişiler için de ayrıca önemli bir üründür. Gündelik olarak kullanımlarda sadece beyninizin değil aynı zamanda vücudunuzdaki diğer organlarında kullanacağı kaynaklar olduğu için her anlamda vücudu iyileştirme etkisi göstermektedir.

Algıları Güçlendirme:

Nero balls içerisinde barındıran maddelerin nöronların çalışmasını hızlandıran takviyeler olduğunu söylemiştik. Bu hızlanma insanların algılarını güçlendirerek olaylı idrak etme ve daha hızlı tepki verme gibi özellikleri de beraberinde getirmektedir. Bir çok insan anlama zorluğu yaşar. Bunun sebebi nöronların yavaş olmasından kaynaklanmaktadır. Nöronların daha hızlı çalışabilmesi için gerekli olan kaynaklar yeterli seviyede bulunmaz ise algılar yavaşlar. Uykusuzluk da bu kaynaklara dahildir. Yeterli seviyede uyumayan bir birey zamanla zihinsel anlamda hantallaşır. Bu günümüz de bir çok insanın başına gelmiştir. Uzun süre uykusuz kalınması durumunda insan beyini fonksiyonlarını yerine getirmekte zorlaşır.

Zihinsel Kırılmaları engelleme:

İnsan beyini psikolojik ve zihinler işlevlerin yerine getirildiği bir organdır. İnsanlar sıkıntı, stres, üzüntü, yorgunluk gibi durumlarda kendisini kötü hisseder ve beyinin potansiyeli azalır. Çünkü algılar o konulara odaklandığı için nöronların çoğunluğu o konu ile ilgilenmektedir. Eğer yeterli seviyede vitamin, mineral ve yağ asidi tüketimi yapılmıyorsa beyin diğer görevlerini yerine getirecek kaynak bulamaz. Bu da insanların zamanla kendilerini daha kötü hissederek başarısızlığa sürükler. Çoklu işlevsel beyin, aynı anda birden fazla işi yönetmek anlamına gelir. Bu işlerin zorluğuna göre beyin nöronları daha hızlı çalıştırır. Nöronların kaynak eksikliği en çok bu konuda etkilenir. Beyinin yorulmasına ve elindeki kaynakları harcamasına neden olur. Ancak yeterli seviyede tüketim yapılması durumunda beyin aynı anda iki görevi de yerine getirerek olabilecek başarısızlıkları engeller. Bu da insanlar depresyon gibi zihinsel kırılmalara sürüklenmelerini engeller.

nero balls nedir

Kimler Tercih Etmelidir

Aslında günümüzde bir çok insan beslenme sorunları yaşadığı için bu ürünü kullanmalıdır. Çünkü neredeyse hiç bir birey yeterli seviyede vitamin, mineral ve yağ tüketmez. İnsanlarda açıkça görülen bir eksiklik mevcuttur. Bu eksikliğin önüne geçilebilmesi için hem beslenme düzeni hem de ek takviyeler kullanmak gerekmektedir. Günümüzde ki tarım ürünlerinin bile bir çoğunun kimyasallar ile üretimine destek olmak için harmanlandığı görüldüğü için besinlerdeki vitamin değerleri düşmektedir. Organik yiyecekleri ise bir çok birey alamamaktadır. Bu nedenle Nero Balls kapsül çok mantıklı bir tercihtir. Tamamen doğal bileşenlerden üretilmesi mantıklı olarak düşünülünce sizin o besinleri tüketmeniz ile aynı anlama gelmektedir. Özellikle 12 yaş üstü çocuklar, veganlar ve alzheimer gibi nörolojik rahatsızlıklar yaşayan bireyler kullanmalıdır. Çünkü veganlar et, süt ve süt ürünleri tüketmedikleri için hayati önem taşıyan bir çok vitamin ve mineralden uzak kalmaktadır. Bu insanlar da yoğun bir eksiklik görülür. Aynı şekilde Alzheimer hastası insanlarda da vitamin eksikliklerinden kaynaklı olarak zihinsel çöküşler gözlemlenmektedir. Bu çöküşlerin önüne geçmek için kesinlikle takviye gıdalar kullanılmalıdır.

Nero Balls Etki Süreci

Nero Balls kullanıma başladıktan sonra ortalama 30 ile 60 dakika arasında etki eden bir üründür. Bu süreç zarfında içeriğindeki besinlerin kana karışması ve vücuda dağılması sürecidir. Beyin bu kaynakları emdikten sonra nöronların bu kaynakları kullanarak işlemlerine devam etmeleri gerçekleşir. Ortalama bir aylık düzenli bir kullanım ile kalıcı zihin gelişimleri gözlemlenmiştir. Bu süreçte yapılan gelişmeler beyinde kalıcı olacağı için kullanıma bıraksanız dahi beyin belli bir potansiyelin kilidini açmış olacaktır. Ancak uzmanların tavsiyesi yeterli beslenme gösteremeyen kişilerin Nero Balls düzenli olarak kullanmalarından yanadır. Beyin aktivitelerinin gelişmesi her insanın kesinlikle işine yarayacak bir durumdur. Öğrenci, işçi, nörolojik hastalar hepsi bu üründen fayda görerek hayatlarında büyük bir değişiklik sağlayacaktır. Bu durumun bitmesini hiç kimsenin isteyeceği düşünmüyorum. Çünkü insan normalde daha hızlı düşünmeyi, algılamayı, tepki göstermeyi, karmaşık problemleri çözmeyi, hayatının her alanında başarılı olmayı ister. Bu da insanların bu özelliklere sahip olarak onları büyük ölçüde geliştireceği belki insanlık için bir çağ atlama kapısı olacağını göstermektedir. Her kesin izlediği bazı bilim kurgu filmlerinde bu gibi durumlar görülmektedir. Belki de insanlar izledikleri bir filmi hayata geçirecektir. Bilim adamları ve doktorlarının yoğun uğraşları ile geliştirilmiş olan Nero Balls tüm Türkiye’de aktif olarak satışa sunulmuştur. Sınırlı sayıda üretiliyor diye alamacağınızın korkusuna kapılmanıza gerek yok seri üretimleri hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.