Nero Balls Ne İçin Kullanılır?

Zeka gelişim sorunları sık karşılaşılan bir durumdur. İnsan zihni aşama aşama harekete geçer ve gelişmesi de buna göre yön bulur. Bu sebeple insanların odak duydukları konuda zihinlerini yönlendirmeleri kendi gelişimleri açısından çok önemlidir. Günümüzde ki her işin bir algoritması olduğu düşünülmektedir. İnsan beyini bir işlemi çözümlerken, bir konuda düşünürken kendi zihnini odakladığı algoritma mantığına göre bu süreç gelişir. İnsanlara günümüzde sayısalcı ya da sözelci olarak nitelikler verilmektedir. Ancak bu beyinin sağ ya da sol lobunun büyük olması ile alaka değil insanlar bir konuda düşünme faaliyeti gerçekleştirirken hangi açıdan baktığı ile alakalıdır.

Örneğin sizden bir yemek yapmanız isteniyor eğer siz beyniniz sol lobunu kullanarak hareket ediyorsanız yaptığınız yemek simetrik ve belirli bir düzen içerisinde olacaktır. Ancak beyinin sağ lobunu kullanıyor iseniz yemek herhangi bir kurala bağlı kalmadan sizin göz zevkinize göre uyarlanacaktır. İş bu insanların nasıl düşünmeye meyilli olduklarına güzel bir örnektir. Sözelci bir insan sayısal işlemlerde başarılı olabilir bunu yapmanız için iki unsur vardır. Birincisi kendinizi kısıtlamadan farklı bakış açılarına sahip olmak. İkincisi beyniniz tek yönlü değil çok yönlü kullanabilmek. İşte nero balls bu konuda insanlara yardımcı olmaktadır.

nero-balls-beyin-fonksiyonları

Nero balls Zihne Etkileri

Öncelikle nero balls nedir soruna bir cevap verelim. Nero balls beyinin işlevlerini yerine getirebilmesi, daha hızlı çalışması ve gelişmesi için gerekli olan kaynakları barındıran bir takviyedir. Bazı kişiler ürünü bir ilaç olarak adlandırsa da nero balls ilaç değildir. Bitkisel bir takviye ürünüdür. İçeriğinde ki yapı sayesinde insanın zihinsel fonksiyonlarını güçlendirir. Bu sayede beynin daha az kullanılan kısımı da gelişme göstermeye başlayacaktır. Örneğin siz tamamen bir sayısalcı olabilirsiniz ve sözel işlerde kötü olabilirsiniz. Bu sizin çocukluktan itibaren olaylara bakış açınıza dayalı olarak gelişmiş bir düşünme mantığıdır. Eğer çocukluktan itibaren her olayın bir kuralı ve düzeni olduğunu düşünerek hareket etmişseniz o zaman beyninizin sol lobu daha fazla gelişmiştir. Tam tersi olarak sadece size has bir bakış açısına sahipseniz o zaman beyninizin sağ lobu daha fazla gelişmiştir.

Tabiki iki yöntemde de diğer lobda büyüme meydana gelir ancak siz kullanmadığınız sürece yeterli bir gelişim olmaz. Sürekli mantıksal bir düşünceye sahip bir bireyde sizce sağ lob ne kadar gelişmiştir? Uzmanlara göre bu gelişme kısıtlı seviyelerdedir. Çünkü beyin bütün kaynaklarını sol lobda kullanıyordur. Ancak beyin bir kaynak sorunu yaşamasa diğer lobda gelişmez mi? İşte nero balls kapsül etkileri bu şekilde gerçekleşiyor. Beynin kısıtlı kaynak yapısını arttırarak her iki tarafında daha aktif bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Siz bir sözelci bile olsanız sayısal işlemlere yatkınlık gösterebilirsiniz. Kimsenin beyinin ayarlı bir düzene sahip değildir. Sorun çözme becerisi her kişi de farklılık gösterir. Birisi kendi kafasında kurduğu düzene göre sorunları çözerken diğer birey duyduğu gördüğü kurallara göre sorunları çözebilir. Ancak beyni sınırsız bir performansa sahip olan bir birey konuya çeşitli açılardan bakarak birden çok çözüm bulabilir. Nero balls kapsül kullanarak sizde sınırsız bir performansa kavuşabilirsiniz.