Nero Balls Hafızayı Kuvvetlendirir mi?

Nero balls birden fazla fayda olan bir üründür. Beyin gelişimi ve pratik düşünme becerisi gibi bir çok konuda fayda sağlamaktadır. Düşünme ile ilgili sorunlarınız var ise kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca nero ball ile ilgi bir çok önemli soruda tarafımıza yöneltiliyor. Örneğin bu sorulardan bir tanesi “Benim unutkanlığım var aklımda hiç bir şey tutamıyorum nero balls kapsül buna fayda eder mi”. Nero balls beyin gelişimini arttırdığı ve hızlandırdığı gibi hafıza sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Bir insanın unutkanlık yaşamasının nedeni yaptığı işe yeterince odaklanmadan ezber bir şekilde halletmesinden kaynaklanıyor. Mesela evdesiniz ve anahtarınızı bulamıyorsunuz. Bu durumda muhtemelen eve girdiğiniz anda anahtarı ya her zaman ki yere bıraktınız ya da evin için sürekli olarak eşyalarınızı koyduğunuz yerlerden birisine bıraktınız. İki durumda da beyin şu tepkiyi verir “anahtar burada durabilir”. Bu tepkinin sonradan geriye dönüşlerinde siz kendinize anahtarı buraya neden bırakayım sorusunu soracağınız için anahtarınızı bulmakta zorlanırsınız. İşin püf noktası bu konuda tamamen algılarla alakalıdır.

nero-balls-hafıza

Nero Balls Odaklanma Sorunları

Nero balls bu tarz unutkanlık sorunlarını çözüyor. Ancak bunu algılarınızı kuvvetlendirerek yapıyor. Bıraktığınız eşyayı zihninizin bir köşesine not ederek sizin için zemin hazırlıyor. Bu işlem aslında tamamen beynin bir fonksiyonu ancak siz yeterli odaklanma düzeyinde değil iseniz o zaman bu fonksiyon gerçekleşmez. İnsanlar için günlük hayatta en önemli olan şey algıdır. Bir problem çözerken, bir işi nasıl yapacağınızı düşünürken, bir oyun oynarken, birisiyle konuşurken ne kadar iyi odaklanıyorsanız o işteki başarı şansınız o kadar artacaktır. İnsanları bunu unutmadan hareket etmesi gerekmektedir.

Kişisel zevkler önde olmak üzere her konuda algı ve dok kullanılmaktadır. Sevdiğiniz bir işte iyi olmanızın nedeni o işe konsantre olarak tamamen orası ile ilgilenmenizdir. Bu sizin beyninizin tamamen o işe odaklı çalışmasına yardımcı olur. Nero balls kullanan kişiler de bu sebeple yaptığı işlerde başarılı olur. Çünkü beyinin yeterli seviye de beslenmesi kişinin odaklanma kabiliyetini arttırmaktadır. Beyin açlığı ve mide açlığı aynı olarak düşünülebilir. Nasıl bir insan karnı aç iken hiç bir iş yapamaz, beyinde aynı bu şekildedir yeterli seviyede beslenmez ise işlerini aksatır.